Domov > Izdelki > industrijski Controls > Časovni zamik Relays > LT4HW8-AC24V
LT4HW8-AC24V
LT4HW8-AC24V
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi LT4HW8-AC24V z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela LT4HW8-AC24V
Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY TIME DELAY 9999HR 5A 250V
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela LT4HW8-AC24V Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY TIME DELAY 9999HR 5A 250V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1096 pcs Podatkovni list LT4H-W Series
Kategorija industrijski Controls Napetost - oskrba 24VAC
Metoda začetka časa Input Voltage Metoda prilagoditve časa Up/Down Digit Keys
Sklop zaključka Plug In, 8 Pin (Octal) Serija LT4H-W
Vrsta releja Mechanical Relay Druga imena 1110-3378
Tip montaže Socketable Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Funkcija Programmable (Multi-Function) natančen opis Programmable (Multi-Function) Time Delay Relay SPDT (1 Form C) 0.01 Sec ~ 9999 Hrs Delay 5A @ 250VAC Socketable
Čas zamude 0.01 Sec ~ 9999 Hrs Kontaktna ocena @ Napetost 5A @ 250VAC