Domov > Izdelki > Relays > Signalni releji, do 2 ojačevalci > TXD2SL-12V-Z
TXD2SL-12V-Z
TXD2SL-12V-Z
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TXD2SL-12V-Z z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TXD2SL-12V-Z
Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V
(v ameriških dolarjih)
500 pcs
Product parameter
številka dela TXD2SL-12V-Z Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 33567 pcs Podatkovni list TX-D Series Datasheet
Kategorija Relays Vklopite napetost (maks.) 9 VDC
Izklop napetosti (min) 1.2 VDC Sklop zaključka Gull Wing
Preklopna napetost 220VDC - Max Serija TX-D
Čas izdaje 4ms Vrsta releja General Purpose
Pakiranje Tape & Reel (TR) delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Čas delovanja 4ms Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 4 (72 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Sealed - Fully
natančen opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Ocena stika (trenutna) 2A
Kontaktni material Silver (Ag), Gold (Au) Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C)
Napetost tuljave 12VDC Vrsta tuljave Non Latching
Odpornost na kolut 720 Ohms Moč tuljave 200 mW
Tok tekočine 16.7mA