Domov > Izdelki > Relays > Signalni releji, do 2 ojačevalci > TXD2SL-L-24V
TXD2SL-L-24V
TXD2SL-L-24V
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi TXD2SL-L-24V z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela TXD2SL-L-24V
Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela TXD2SL-L-24V Proizvajalec Panasonic
Opis RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5998 pcs Podatkovni list TX-D Relays
Kategorija Relays Vklopite napetost (maks.) 18 VDC
Izklop napetosti (min) - Sklop zaključka Gull Wing
Preklopna napetost 220VDC - Max Serija TX-D
Čas izdaje 4ms Vrsta releja General Purpose
Pakiranje Tube Druga imena 255-2329-5
TXD2SL-L-24V-ND
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Čas delovanja 4ms
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 4 (72 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Sealed - Fully
natančen opis General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Ocena stika (trenutna) 2A
Kontaktni material Silver (Ag), Gold (Au) Kontaktni obrazec DPDT (2 Form C)
Napetost tuljave 24VDC Vrsta tuljave Latching, Single Coil
Odpornost na kolut 3.39 kOhms Moč tuljave 170 mW
Tok tekočine 7.1mA