XN0550100L
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi XN0550100L z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela XN0550100L
Proizvajalec Panasonic
Opis TRANS 2NPN 50V 0.1A MINI6
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela XN0550100L Proizvajalec Panasonic
Opis TRANS 2NPN 50V 0.1A MINI6 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4601 pcs Podatkovni list
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 50V
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 300mV @ 10mA, 100mA Vrsta tranzistorja 2 NPN (Dual)