XN0621500L
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi XN0621500L z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela XN0621500L
Proizvajalec Panasonic
Opis TRANS PREBIAS DUAL NPN MINI6
Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
In Stock 516762 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela XN0621500L Proizvajalec Panasonic
Opis TRANS PREBIAS DUAL NPN MINI6 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
količina Na voljo 516762 pcs Podatkovni list XN06215
Kategorija Diskretnih polprevodniških proizvodov Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 50V
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 250mV @ 300µA, 10mA Vrsta tranzistorja 2 NPN - Pre-Biased (Dual)