Domov > Izdelki > Kabli, Žice - Upravljanje > Toplotno skrči cevi > HSTT75-C2
HSTT75-C2
HSTT75-C2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi HSTT75-C2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela HSTT75-C2
Proizvajalec Panduit
Opis HEAT SHRINK RED .75"
Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
In Stock 630 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela HSTT75-C2 Proizvajalec Panduit
Opis HEAT SHRINK RED .75" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 630 pcs Podatkovni list HSTT(V) Drawing
Kategorija Kabli, Žice - Upravljanje Tip Tubing, Flexible
Razmerje krčenja 2 to 1 Temperatura skrčenja 90°C
Serija HSTT Obnovljena debelina stene 0.030" (0.76mm)
Druga imena 07498374714
HSTT75-C2-ND
delovna temperatura -55°C ~ 135°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material Polyolefin (PO), Irradiated
Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks Dolžina 100.0' (30.5m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Notranji premer - priložen 0.750" (19.05mm)
Notranji premer - obnovljen 0.375" (9.53mm) Lastnosti Flame Retardant
natančen opis Heat Shrink Tubing, Flexible 0.750" (19.05mm) 2 to 1 Red 100.0' (30.5m) Barva Red