Domov > Izdelki > Kabli, Žice - Upravljanje > Toplotno skrči cevi > HSTT75-QC
HSTT75-QC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi HSTT75-QC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela HSTT75-QC
Proizvajalec Panduit
Opis HEAT SHRINK CLR .75" X 25'
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela HSTT75-QC Proizvajalec Panduit
Opis HEAT SHRINK CLR .75" X 25' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Kategorija Kabli, Žice - Upravljanje Tip Tubing, Flexible
Razmerje krčenja 2 to 1 Temperatura skrčenja 90°C
Serija HSTT Obnovljena debelina stene 0.030" (0.76mm)
delovna temperatura -55°C ~ 135°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Material Polyolefin (PO), Irradiated Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Dolžina 25.0' (7.6m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Notranji premer - priložen 0.750" (19.05mm) Notranji premer - obnovljen 0.375" (9.53mm)
Lastnosti - natančen opis Heat Shrink Tubing, Flexible 0.750" (19.05mm) 2 to 1 Clear 25.0' (7.6m)