Domov > Izdelki > Kabli, Žice - Upravljanje > Cable Ties in kabel vezalk > MLT8WH-LP316
MLT8WH-LP316
MLT8WH-LP316
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MLT8WH-LP316 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MLT8WH-LP316
Proizvajalec Panduit
Opis TIE WAVE-TY 316 SS 450# 26.8"L
(v ameriških dolarjih)
50 pcs
Product parameter
številka dela MLT8WH-LP316 Proizvajalec Panduit
Opis TIE WAVE-TY 316 SS 450# 26.8"L Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 23622 pcs Podatkovni list MLTxWH-LP316 DrawingCable Ties Selection Guide
Kategorija Kabli, Žice - Upravljanje Tip žice / kabla Standard, Locking
Premer 0.310" (7.87mm) Natezno trdnost 450 lbs (204.12 kg)
Serija Pan-Steel® Wave-Ty™ Pakiranje 50 per Pkg
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Material Stainless Steel 316 Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Dolžina - Približna 26.75" Dolžina - Dejanska 2.233' (680.72mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Corrosion Resistance
natančen opis Standard, Locking Silver 8.00" (203.20mm) 0.310" (7.87mm) 450 lbs (204.12 kg) 2.233' (680.72mm) Barva Silver
Premer snopa 8.00" (203.20mm)