Domov > Izdelki > Kabli, Žice - Upravljanje > Cable Ties in kabel vezalk > MLTC4H-LP316
MLTC4H-LP316
MLTC4H-LP316
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi MLTC4H-LP316 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela MLTC4H-LP316
Proizvajalec Panduit
Opis TIE 316SS POLY EDGE 250# 4"DIA
(v ameriških dolarjih)
50 pcs100 pcs1250 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela MLTC4H-LP316 Proizvajalec Panduit
Opis TIE 316SS POLY EDGE 250# 4"DIA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 32470 pcs Podatkovni list Cable Ties Selection GuideMLTCxH-LP316 Drawing
Kategorija Kabli, Žice - Upravljanje Tip žice / kabla Standard, Locking
Premer 0.310" (7.87mm) Natezno trdnost 250 lbs (113.40 kg)
Serija Pan-Steel® MLTC Pakiranje 50 per Pkg
Druga imena 298-9971
MLTC4H-LP316-ND
MLTC4HLP316
Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Material Stainless Steel 316, Nylon Coated
Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks Dolžina - Približna 14.25"
Dolžina - Dejanska 1.192' (363.22mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti Corrosion Resistance, UV Resistant natančen opis Standard, Locking Black 4.00" (101.60mm) 0.310" (7.87mm) 250 lbs (113.40 kg) 1.192' (363.22mm)
Barva Black Premer snopa 4.00" (101.60mm)