Domov > Izdelki > Cable Assemblies > Stanovanje Flex, trak Jumper Cables > 100R3-127B
100R3-127B
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 100R3-127B z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 100R3-127B
Proizvajalec Parlex Corp.
Opis CABLE FFC 3POS 1.00MM 5"
(v ameriških dolarjih)
500 pcs
Product parameter
številka dela 100R3-127B Proizvajalec Parlex Corp.
Opis CABLE FFC 3POS 1.00MM 5" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 69809 pcs Podatkovni list Standard ZIF Cable DatasheetFFC Part Number Guide
Kategorija Cable Assemblies Sklop zaključka Top on Both Sides, Backers on Both Sides
Serija - Višina tona 0.039" (1.00mm)
Druga imena 100R03-127B
100R03-127B-ND
Število vodnikov 3
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Length - Exposed Ends 0.140" (3.56mm) Dolžina 5.000" (127.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis 3 Position FFC, FPC Cable 0.039" (1.00mm) 5.000" (127.00mm)