Domov > Izdelki > Cable Assemblies > Stanovanje Flex, trak Jumper Cables > 100R3-457B
100R3-457B
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi 100R3-457B z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela 100R3-457B
Proizvajalec Parlex Corp.
Opis CABLE FFC 3POS 1.00MM 18"
(v ameriških dolarjih)
500 pcs
Product parameter
številka dela 100R3-457B Proizvajalec Parlex Corp.
Opis CABLE FFC 3POS 1.00MM 18" Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 33913 pcs Podatkovni list Standard ZIF Cable DatasheetFFC Part Number Guide
Kategorija Cable Assemblies Sklop zaključka Top on Both Sides, Backers on Both Sides
Serija - Višina tona 0.039" (1.00mm)