PSR1635-20
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PSR1635-20 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | PSR1635-20 |
|---|---|
| Proizvajalec | Parlex Corp. |
| Opis | CABLE FLAT FLEX 20COND 0.100" |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1 pcs | 5 pcs | |||
Product parameter
| številka dela | PSR1635-20 | Proizvajalec | Parlex Corp. |
|---|---|---|---|
| Opis | CABLE FLAT FLEX 20COND 0.100" | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 194 pcs | Podatkovni list | PS-1635 Drawing |
| Kategorija | Kabli, Žice | Žični merilnik | 27 AWG (Equivalent) |
| Voltage Rating | 300V | Serija | PSR1635 |
| Ocene | UL Style 2643 | Višina tona | 0.100" (2.54mm) |
| Druga imena | 1-88586-9 1431-BYY0052LN AF20 AF20-500 AF20-ND PS-1635-20 PSR163520 |
delovna temperatura | 105°C |
| Število vodnikov | 20 | Raven občutljivosti na vlago (MSL) | Not Applicable |
| Jakna (izolacija) Debelina | 0.0020" (0.051mm) | Jakna (izolacijski material) | Polyester |
| Lastnosti | Conductor 1 Tinned | natančen opis | 20 Conductor 0.100" (2.54mm) Flat Flex Cable |
| Trenutna ocena | 3A | Debelina dirigenta | 0.003" (0.08mm) |
| Dirigiranje vodnikov | - | Material dirigenta | Copper, Bare |
| Širina kabla | 2.10" (53.34mm) | Dolžina kabla | 500' (152.4m) |