PSR1635-27
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi PSR1635-27 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
| številka dela | PSR1635-27 |
|---|---|
| Proizvajalec | Parlex Corp. |
| Opis | CABLE FLAT FLEX 27COND 0.100" |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Referenčna cena (v ameriških dolarjih) | 1500 pcs | ||||
Product parameter
| številka dela | PSR1635-27 | Proizvajalec | Parlex Corp. |
|---|---|---|---|
| Opis | CABLE FLAT FLEX 27COND 0.100" | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| količina Na voljo | 36157 pcs | Podatkovni list | PS-1635 Drawing |
| Kategorija | Kabli, Žice | Žični merilnik | 27 AWG (Equivalent) |
| Voltage Rating | 300V | Serija | PSR1635 |
| Ocene | UL Style 2643 | Višina tona | 0.100" (2.54mm) |
| delovna temperatura | 105°C | Število vodnikov | 27 |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Jakna (izolacija) Debelina | 0.0020" (0.051mm) |
| Jakna (izolacijski material) | Polyester | Lastnosti | Conductor 1 Tinned |
| natančen opis | 27 Conductor 0.100" (2.54mm) Flat Flex Cable | Trenutna ocena | 3A |
| Debelina dirigenta | 0.003" (0.08mm) | Dirigiranje vodnikov | - |
| Material dirigenta | Copper, Bare | Širina kabla | 2.80" (71.12mm) |