Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > R-78B1.8-2.0
R-78B1.8-2.0
R-78B1.8-2.0
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi R-78B1.8-2.0 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela R-78B1.8-2.0
Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 1.8V
(v ameriških dolarjih)
42 pcs
Product parameter
številka dela R-78B1.8-2.0 Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 1.8V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 10337 pcs Podatkovni list R-78B-2.0 Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 1.8V
Napetost - Vhod (Min) 4.75V Napetost - Vhod (maks.) 32V
Tip Linear Regulator Replacement Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.45" L x 0.33" W x 0.69" H (11.5mm x 8.5mm x 17.5mm) Serija INNOLINE R-78B-2.0
Pakiranje Tube Paket / primer 3-SIP Module
Druga imena 80099319 delovna temperatura -40°C ~ 70°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OTP, SCP
Učinkovitost 91% natančen opis Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 1.8V 2A 4.75V - 32V Input
Tok - izhod (maks.) 2A Nadzorne funkcije -