Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > R-78B2.5-1.5
R-78B2.5-1.5
R-78B2.5-1.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi R-78B2.5-1.5 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela R-78B2.5-1.5
Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 2.5V 3.75W
(v ameriških dolarjih)
42 pcs
Product parameter
številka dela R-78B2.5-1.5 Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 2.5V 3.75W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 9255 pcs Podatkovni list R-78Bxx-1.5 Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 2.5V
Napetost - Vhod (Min) 4.75V Napetost - Vhod (maks.) 18V
Tip Linear Regulator Replacement Velikost / dimenzija 0.45" L x 0.33" W x 0.69" H (11.5mm x 8.5mm x 17.5mm)
Serija INNOLINE R-78B-1.5 Moč (Watts) 3.75W
Pakiranje Tube Paket / primer 3-SIP Module
Druga imena 80099181
R78B2.51.5
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OTP, SCP
Učinkovitost 88% natančen opis Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 2.5V 1.5A 4.75V - 18V Input
Tok - izhod (maks.) 1.5A Nadzorne funkcije -