Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > R-78B3.3-1.0L
R-78B3.3-1.0L
R-78B3.3-1.0L
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi R-78B3.3-1.0L z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela R-78B3.3-1.0L
Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 3W
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs42 pcs
84 pcs126 pcs252 pcs504 pcs
Product parameter
številka dela R-78B3.3-1.0L Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 3W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 13234 pcs Podatkovni list R-78Bxx-1.0 Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - Vhod (Min) 4.75V Napetost - Vhod (maks.) 32V
Tip Linear Regulator Replacement Velikost / dimenzija 0.69" L x 0.45" W x 0.33" H (17.5mm x 11.5mm x 8.5mm)
Serija INNOLINE R-78B-1.0 Moč (Watts) 3W
Pakiranje Tube Paket / primer 3-SIP Module
Druga imena 80099152
R78B3.31.0L
R78B3310L
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OTP, SCP
Učinkovitost 89% natančen opis Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 3.3V 1A 4.75V - 32V Input
Tok - izhod (maks.) 1A Nadzorne funkcije -