Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > R-78HB12-0.5L
R-78HB12-0.5L
R-78HB12-0.5L
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi R-78HB12-0.5L z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela R-78HB12-0.5L
Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 12V 6W
Product parameter
številka dela R-78HB12-0.5L Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 12V 6W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 7404 pcs Podatkovni list R-78HBxx Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - Vhod (Min) 17V Napetost - Vhod (maks.) 72V
Tip Linear Regulator Replacement Velikost / dimenzija 0.69" L x 0.45" W x 0.33" H (17.5mm x 11.5mm x 8.5mm)
Serija INNOLINE R-78HB Moč (Watts) 6W
Pakiranje Tube Paket / primer 3-SIP Module
Druga imena 80099175
R-78HB12-0.5L-ND
R78HB120.5L
R78HB1205L
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OTP, SCP
Učinkovitost 94% natančen opis Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 12V 500mA 17V - 72V Input
Tok - izhod (maks.) 500mA Aplikacije ITE (Commercial)