Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > R-78HB15-0.5
R-78HB15-0.5
R-78HB15-0.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi R-78HB15-0.5 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela R-78HB15-0.5
Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 15V 7.5W
Product parameter
številka dela R-78HB15-0.5 Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 15V 7.5W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 8751 pcs Podatkovni list R-78HBxx Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 15V
Napetost - Vhod (Min) 20V Napetost - Vhod (maks.) 72V
Tip Linear Regulator Replacement Velikost / dimenzija 0.45" L x 0.33" W x 0.69" H (11.5mm x 8.5mm x 17.5mm)
Serija INNOLINE R-78HBxx Moč (Watts) 7.5W
Pakiranje Tube Paket / primer 3-SIP Module
Druga imena 80099168
R78HB150.5
R78HB1505
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OTP, SCP
Učinkovitost 95% natančen opis Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 15V 500mA 20V - 72V Input
Tok - izhod (maks.) 500mA Aplikacije ITE (Commercial)