Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > REM10-053.3S/C
REM10-053.3S/C
REM10-053.3S/C
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi REM10-053.3S/C z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela REM10-053.3S/C
Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 10W
(v ameriških dolarjih)
7 pcs
Product parameter
številka dela REM10-053.3S/C Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 10W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1247 pcs Podatkovni list REM10 Dimension DrawingREM10 Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - izolacija 5.0kV Napetost - Vhod (Min) 4.5V
Napetost - Vhod (maks.) 9V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) Serija REM10
Moč (Watts) 10W Pakiranje Tube
Paket / primer 24-DIP Module, 5 Leads Druga imena 51000290
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Učinkovitost 80%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 2.5A 4.5V - 9V Input Tok - izhod (maks.) 2.5A