Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > REM10-1212D/C
REM10-1212D/C
REM10-1212D/C
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi REM10-1212D/C z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela REM10-1212D/C
Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-12V 10W
(v ameriških dolarjih)
7 pcs
Product parameter
številka dela REM10-1212D/C Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-12V 10W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1269 pcs Podatkovni list REM10 Dimension DrawingREM10 Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 -12V Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 5.0kV Napetost - Vhod (Min) 9V
Napetost - Vhod (maks.) 18V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) Serija MEDLINE REM10
Moč (Watts) 10W Pakiranje Tube
Paket / primer 24-DIP Module, 6 Leads Druga imena 51000365
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število izhodov 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Učinkovitost 89%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 125mA, 125mA 9V - 18V Input Tok - izhod (maks.) 125mA, 125mA