Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > RKZ-242005D/H
RKZ-242005D/H
RKZ-242005D/H
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RKZ-242005D/H z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RKZ-242005D/H
Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 20V -5V 2W
(v ameriških dolarjih)
25 pcs
Product parameter
številka dela RKZ-242005D/H Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 20V -5V 2W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 14988 pcs Podatkovni list RKZ-xx2005D Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 -5V Napetost - izhod 1 20V
Napetost - izolacija 4kV Napetost - Vhod (Min) 21.6V
Napetost - Vhod (maks.) 26.4V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 0.77" L x 0.28" W x 0.40" H (19.7mm x 7.1mm x 10.2mm) Serija ECONOLINE RKZ-xx2005D
Moč (Watts) 2W Pakiranje Tube
Paket / primer 7-SIP Module, 5 Leads Druga imena 10018157
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti - Učinkovitost 87%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 20V -5V 50mA, 200mA 21.6V - 26.4V Input Tok - izhod (maks.) 50mA, 200mA