Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > RKZ-242005D/P
RKZ-242005D/P
RKZ-242005D/P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RKZ-242005D/P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RKZ-242005D/P
Proizvajalec Recom Power
Opis CONV DC/DC 2W 24VIN +20/-5VOUT T
(v ameriških dolarjih)
25 pcs
Product parameter
številka dela RKZ-242005D/P Proizvajalec Recom Power
Opis CONV DC/DC 2W 24VIN +20/-5VOUT T Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 14956 pcs Podatkovni list RKZ-xx2005D Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - delo 2W
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -5V
Napetost - izhod 2 20V Napetost - Vhod (maks.) 26.4V
Voltage - Dropout (tipičen) 21.6V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 0.77" L x 0.28" W x 0.40" H (19.7mm x 7.1mm x 10.2mm) Serija ECONOLINE RKZ-xx2005D
RoHS Status Tube Ripple Current - nizka frekvenca ITE (Commercial)
Polarizacija 7-SIP Module, 5 Leads Izhodna konfiguracija 2
Druga imena 10018158 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks Številka izdelka proizvajalca RKZ-242005D/P
Uredba o vrsticah 87% Lastnosti SCP
Igralni zatiči 50mA, 200mA Razširjen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 20V -5V 50mA, 200mA 21.6V - 26.4V Input