Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > RP15-4815SOF/P
RP15-4815SOF/P
RP15-4815SOF/P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RP15-4815SOF/P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RP15-4815SOF/P
Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 15V 15W
(v ameriških dolarjih)
20 pcs
Product parameter
številka dela RP15-4815SOF/P Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 15V 15W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1588 pcs Podatkovni list RP15-SOF Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 2.25kV Napetost - Vhod (Min) 36V
Napetost - Vhod (maks.) 75V Tip Isolated Module