Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > RP15-483.3SA
RP15-483.3SA
RP15-483.3SA
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RP15-483.3SA z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RP15-483.3SA
Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 15W
(v ameriških dolarjih)
8 pcs
Product parameter
številka dela RP15-483.3SA Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 15W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2096 pcs Podatkovni list RP15-A Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Serija POWERLINE RP15-A Moč (Watts) 15W
Pakiranje Tube Paket / primer 6-DIP Module, 4 Leads
Druga imena 30001441
RP15483.3SA
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OCP, OVP, SCP
Učinkovitost 86% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 4A 36V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 4A Aplikacije ITE (Commercial)