Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > RP30-2405SFW-HC
RP30-2405SFW-HC
RP30-2405SFW-HC
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RP30-2405SFW-HC z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RP30-2405SFW-HC
Proizvajalec Recom Power
Opis CONV DC/DC 30W 9-36VIN 05VOUT
(v ameriških dolarjih)
20 pcs
Product parameter
številka dela RP30-2405SFW-HC Proizvajalec Recom Power
Opis CONV DC/DC 30W 9-36VIN 05VOUT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1239 pcs Podatkovni list RP30-FW Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - delo 30W
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 5V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Voltage - Dropout (tipičen) 9V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) Serija POWERLINE RP30-FW
RoHS Status Tube Ripple Current - nizka frekvenca ITE (Commercial)
Polarizacija 6-DIP Module Izhodna konfiguracija 1
Druga imena 30002020
RP302405SFWHC
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Številka izdelka proizvajalca RP30-2405SFW-HC
Uredba o vrsticah 88% Lastnosti Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
Igralni zatiči 6A Razširjen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 6A 9V - 36V Input
Opis CONV DC/DC 30W 9-36VIN 05VOUT Tok - prelom 1.6kV (1600V)