Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > RP30-2412DE
RP30-2412DE
RP30-2412DE
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RP30-2412DE z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RP30-2412DE
Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-12V 30W
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs
25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela RP30-2412DE Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-12V 30W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 1503 pcs Podatkovni list RP30-E Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 -12V Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 1.6kV Napetost - Vhod (Min) 18V
Napetost - Vhod (maks.) 36V Tip Isolated Module
Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.60" W x 0.40" H (50.8mm x 40.6mm x 10.2mm) Serija POWERLINE RP30-E
Moč (Watts) 30W Pakiranje Tube
Paket / primer 8-DIP Module, 7 Leads Druga imena 30000970
RP30-2412DE-ND
RP302412DE
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število izhodov 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Učinkovitost 88%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 1.25A, 1.25A 18V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 1.25A, 1.25A