Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > RPA20-243.3SAW/P
RPA20-243.3SAW/P
RPA20-243.3SAW/P
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RPA20-243.3SAW/P z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RPA20-243.3SAW/P
Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 20W
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs30 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
številka dela RPA20-243.3SAW/P Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 20W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2374 pcs Podatkovni list RPA20-AW Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 3.3V
Napetost - izolacija 1.6kV Napetost - Vhod (Min) 9V
Napetost - Vhod (maks.) 36V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)