Domov > Izdelki > Oskrba z energijo - Board Mount > DC DC pretvorniki > RPA30-2405SAW
RPA30-2405SAW
RPA30-2405SAW
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RPA30-2405SAW z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RPA30-2405SAW
Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 5V 30W
(v ameriških dolarjih)
10 pcs
Product parameter
številka dela RPA30-2405SAW Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 5V 30W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 2218 pcs Podatkovni list RPA30-AW Series Datasheet
Kategorija Oskrba z energijo - Board Mount Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 1.6kV Napetost - Vhod (Min) 9V
Napetost - Vhod (maks.) 36V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm)