Domov > Izdelki > RF / IF in RFID > RF oddajniki > QAM-TX1-433
QAM-TX1-433
QAM-TX1-433
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi QAM-TX1-433 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela QAM-TX1-433
Proizvajalec RF Solutions
Opis TRANSMITTER MOD AM 433MHZ 5V
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela QAM-TX1-433 Proizvajalec RF Solutions
Opis TRANSMITTER MOD AM 433MHZ 5V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 17125 pcs Podatkovni list QAM-TX1
Kategorija RF / IF in RFID Napetost - oskrba 1.5 V ~ 5 V
Serija - Moč - izhod -
Pakiranje Bulk Paket / primer Module
Druga imena QAMTX1433 delovna temperatura -20°C ~ 60°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Modulacija ali protokol AM, ASK, OOK
Velikost pomnilnika - Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Pogostost 433.92MHz
Lastnosti - natančen opis RF Transmitter AM, ASK, OOK 433.92MHz Through Hole Antenna Module
Hitrost prenosa podatkov (Max) - Podatkovni vmesnik PCB, Through Hole
Tok - oddajanje 22mA Aplikacije -