Domov > Izdelki > RF / IF in RFID > RF oddajniki > RFM110W-433S1
RFM110W-433S1
RFM110W-433S1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RFM110W-433S1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RFM110W-433S1
Proizvajalec RF Solutions
Opis TX MODULE,OOK,13DBM
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela RFM110W-433S1 Proizvajalec RF Solutions
Opis TX MODULE,OOK,13DBM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 30522 pcs Podatkovni list RFM110, RFM117
Kategorija RF / IF in RFID Napetost - oskrba 1.8 V ~ 3.6 V
Serija - Moč - izhod 13dBm
Pakiranje Bulk Paket / primer Module
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Modulacija ali protokol -
Velikost pomnilnika - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Pogostost 433MHz Lastnosti -
natančen opis RF Transmitter 433MHz 13dBm Antenna Module Hitrost prenosa podatkov (Max) -
Podatkovni vmesnik - Tok - oddajanje 20mA