Domov > Izdelki > RF / IF in RFID > RF sprejemniki > RFM65W-868S2
RFM65W-868S2
RFM65W-868S2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RFM65W-868S2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RFM65W-868S2
Proizvajalec RF Solutions
Opis MOD RECEIVER RF ISM 868MHZ SMD
(v ameriških dolarjih)
11 pcs
Product parameter
številka dela RFM65W-868S2 Proizvajalec RF Solutions
Opis MOD RECEIVER RF ISM 868MHZ SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 9996 pcs Podatkovni list RFM65W
Kategorija RF / IF in RFID Napetost - oskrba 1.8 V ~ 3.6 V
Paket naprave za dobavitelja Module Serija -
Občutljivost -120dBm Pakiranje Bulk
Paket / primer 16-SMD Module Druga imena RFM65W868S2
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Modulacija ali protokol FSK, GFSK, GMSK, MSK, OOK Velikost pomnilnika -
Pogostost 868MHz Lastnosti -
natančen opis - RF Receiver FSK, GFSK, GMSK, MSK, OOK 868MHz -120dBm 300kbps PCB, Surface Mount Module Hitrost prenosa podatkov (Max) 300kbps
Podatkovni vmesnik SPI Tok - sprejemanje 16mA