Domov > Izdelki > RF / IF in RFID > RF oddajniki > RFM68W-868S2
RFM68W-868S2
RFM68W-868S2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RFM68W-868S2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RFM68W-868S2
Proizvajalec RF Solutions
Opis MOD TRANSMITTER ISM 10DBM 868MHZ
(v ameriških dolarjih)
19 pcs
Product parameter
številka dela RFM68W-868S2 Proizvajalec RF Solutions
Opis MOD TRANSMITTER ISM 10DBM 868MHZ Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 15797 pcs Podatkovni list RFM68W
Kategorija RF / IF in RFID Napetost - oskrba 1.8 V ~ 3.7 V
Serija - Moč - izhod 10dBm
Pakiranje Bulk Paket / primer 14-SMD Module
Druga imena RFM68W868S2 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Modulacija ali protokol FSK, OOK
Velikost pomnilnika - Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Pogostost 868MHz
Lastnosti - natančen opis RF Transmitter FSK, OOK 868MHz 10dBm 100kbps PCB, Surface Mount Antenna 14-SMD Module
Hitrost prenosa podatkov (Max) 100kbps Podatkovni vmesnik PCB, Surface Mount
Tok - oddajanje 17.5mA Aplikacije RKE, Remote Control Systems