Domov > Izdelki > RF / IF in RFID > RF oddajnika Moduli > RFM95W-915S2
RFM95W-915S2
RFM95W-915S2
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RFM95W-915S2 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RFM95W-915S2
Proizvajalec RF Solutions
Opis LORA TRX MODULE +20DBM/-139DBM 3
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela RFM95W-915S2 Proizvajalec RF Solutions
Opis LORA TRX MODULE +20DBM/-139DBM 3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 6958 pcs Podatkovni list RFM95-98(W)
Kategorija RF / IF in RFID Napetost - oskrba 1.8 V ~ 3.7 V
Uporabljena IC / del - Serija -
Serijski vmesniki SPI Občutljivost -148dBm
RF družina / standard General ISM < 1GHz Protokol LoRa™
Moč - izhod 14dBm Pakiranje Bulk
Paket / primer 16-SMD Module delovna temperatura -20°C ~ 70°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Modulacija FSK, GFSK, GMSK, MSK, OOK Velikost pomnilnika -
Pogostost 915MHz Hitrost prenosa podatkov 300kbps
Tok - oddajanje 20mA ~ 120mA Tok - sprejemanje 10.8mA ~ 12.1mA