Domov > Izdelki > RF / IF in RFID > RF sprejemniki > RFM210W-433S1
RFM210W-433S1
RFM210W-433S1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RFM210W-433S1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RFM210W-433S1
Proizvajalec RF Solutions
Opis RX MODULE,OOK,-114DBM
(v ameriških dolarjih)
Get a quote
Product parameter
številka dela RFM210W-433S1 Proizvajalec RF Solutions
Opis RX MODULE,OOK,-114DBM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4887 pcs Podatkovni list RFM210W, RFM217W
Kategorija RF / IF in RFID Napetost - oskrba 1.8 V ~ 3.6 V
Paket naprave za dobavitelja Module Serija -
Občutljivost -108dBm Pakiranje Bulk
Paket / primer Module delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Modulacija ali protokol OOK
Velikost pomnilnika - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Pogostost 433MHz Lastnosti -
natančen opis - RF Receiver OOK 433MHz -108dBm 40kbps Module Hitrost prenosa podatkov (Max) 40kbps
Podatkovni vmesnik SPI Tok - sprejemanje 5.2mA