Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > PMIC - Napetostni regulatorji - Linearni > RT9170-14GV
RT9170-14GV
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RT9170-14GV z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RT9170-14GV
Proizvajalec Richtek
Opis IC REG LINEAR 1.4V 300MA SOT23-3
Product parameter
številka dela RT9170-14GV Proizvajalec Richtek
Opis IC REG LINEAR 1.4V 300MA SOT23-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 4218 pcs Podatkovni list RT9170
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage Dropout (Max) 0.24V @ 300mA
Voltage - Output (Min / Fixed) 1.4V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (maks.) 5.5V Paket naprave za dobavitelja SOT-23-3
Serija - Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
PSRR 40dB (1kHz) Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.4V 300mA SOT-23-3 Trenutni - Quiescent (Iq) 15µA
Trenutni - izhod 300mA Nadzorne funkcije Enable