Domov > Izdelki > Integriranih vezij (IC) > PMIC - Napetostni regulatorji - Linearni > RT9172-25GG
RT9172-25GG
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi RT9172-25GG z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela RT9172-25GG
Proizvajalec Richtek
Opis IC REG LINEAR 2.5V 3A SOT223
Product parameter
številka dela RT9172-25GG Proizvajalec Richtek
Opis IC REG LINEAR 2.5V 3A SOT223 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 5783 pcs Podatkovni list RT9172
Kategorija Integriranih vezij (IC) Voltage Dropout (Max) 0.7V @ 3A
Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V Voltage - Output (Max) -
Napetost - Vhod (maks.) 5.5V Paket naprave za dobavitelja SOT-223
Serija - Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer TO-261-4, TO-261AA
PSRR - Vrsta izhoda Fixed
Izhodna konfiguracija Positive delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 3A SOT-223 Trenutni - Quiescent (Iq) 3mA
Trenutni - izhod 3A Nadzorne funkcije -