Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > S2-0R047J1
S2-0R047J1
S2-0R047J1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi S2-0R047J1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela S2-0R047J1
Proizvajalec Riedon
Opis RES 0.047 OHM 5% 1W 2615
(v ameriških dolarjih)
600 pcs
Product parameter
številka dela S2-0R047J1 Proizvajalec Riedon
Opis RES 0.047 OHM 5% 1W 2615 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 70103 pcs Podatkovni list S, SL Series DatasheetResistor Technology Brochure
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient - Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.260" L x 0.154" W (6.60mm x 3.90mm) Serija S
Odpornost 47 mOhms Moč (Watts) 1W