Domov > Izdelki > upori > Chip Upor - Surface Mount > S2-0R075J8
S2-0R075J8
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi S2-0R075J8 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela S2-0R075J8
Proizvajalec Riedon
Opis S-2 0.075 OHM 5%
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 95194 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
600 pcs
Product parameter
številka dela S2-0R075J8 Proizvajalec Riedon
Opis S-2 0.075 OHM 5% Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 95194 pcs Podatkovni list S, SL Series DatasheetResistor Technology Brochure
Kategorija upori Toleranca ±5%
Temperaturni koeficient ±20ppm/°C Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 0.260" L x 0.154" W (6.60mm x 3.90mm) Serija S
Odpornost 75 mOhms Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2615 J-Lead
delovna temperatura -55°C ~ 275°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Višina - sedež (maks.) 0.142" (3.60mm) Lastnosti Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety
Stopnja napak - natančen opis 75 mOhms ±5% 1W Chip Resistor 2615 J-Lead Flame Proof, Moisture Resistant, Pulse Withstanding, Safety Wirewound