Domov > Izdelki > upori > Šasija Mount Upori > UAL25-0R15F8
UAL25-0R15F8
UAL25-0R15F8
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UAL25-0R15F8 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UAL25-0R15F8
Proizvajalec Riedon
Opis RES CHAS MNT 0.15 OHM 1% 25W
(v ameriških dolarjih)
50 pcs
Product parameter
številka dela UAL25-0R15F8 Proizvajalec Riedon
Opis RES CHAS MNT 0.15 OHM 1% 25W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 27529 pcs Podatkovni list Resistor Technology BrochureUAL Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient - Velikost / dimenzija 1.063" L x 1.079" W (27.00mm x 27.40mm)
Serija UAL Odpornost 150 mOhms
Moč (Watts) 25W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial, Box delovna temperatura -55°C ~ 275°C
Montažna funkcija Flanges Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks Vodilni stil Solder Lugs
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.575" (14.60mm)
Lastnosti Moisture Resistant, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 150 mOhms ±1% 25W Wirewound Chassis Mount Resistor Sestava Wirewound