Domov > Izdelki > upori > Šasija Mount Upori > UAL25-0R1F8
UAL25-0R1F8
UAL25-0R1F8
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UAL25-0R1F8 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UAL25-0R1F8
Proizvajalec Riedon
Opis RES CHAS MNT 0.1 OHM 1% 25W
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
številka dela UAL25-0R1F8 Proizvajalec Riedon
Opis RES CHAS MNT 0.1 OHM 1% 25W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 46584 pcs Podatkovni list Resistor Technology BrochureUAL Series Datasheet
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient - Velikost / dimenzija 1.063" L x 1.079" W (27.00mm x 27.40mm)
Serija UAL Odpornost 100 mOhms
Moč (Watts) 25W Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial, Box Druga imena 696-1495
UAL-25 0.1 OHM 1%