Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > UB15-2KF1
UB15-2KF1
UB15-2KF1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UB15-2KF1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UB15-2KF1
Proizvajalec Riedon
Opis RES 2K OHM 15W 1% AXIAL
Product parameter
številka dela UB15-2KF1 Proizvajalec Riedon
Opis RES 2K OHM 15W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 61874 pcs Podatkovni list Resistor Technology BrochureUB Series
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±20ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.375" Dia x 1.780" L (9.53mm x 45.21mm) Serija UB
Odpornost 2 kOhms Moč (Watts) 15W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena 696-1726 delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 2 kOhms ±1% 15W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound