Domov > Izdelki > upori > Skozi odprtino Upori > UB15-5RF1
UB15-5RF1
UB15-5RF1
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi UB15-5RF1 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela UB15-5RF1
Proizvajalec Riedon
Opis RES 5 OHM 15W 1% AXIAL
(v ameriških dolarjih)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
številka dela UB15-5RF1 Proizvajalec Riedon
Opis RES 5 OHM 15W 1% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
količina Na voljo 75881 pcs Podatkovni list Resistor Technology BrochureUB Series
Kategorija upori Toleranca ±1%
Temperaturni koeficient ±50ppm/°C Paket naprave za dobavitelja Axial
Velikost / dimenzija 0.375" Dia x 1.780" L (9.53mm x 45.21mm) Serija UB
Odpornost 5 Ohms Moč (Watts) 15W
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
Druga imena 696-1720 delovna temperatura -55°C ~ 250°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 5 Ohms ±1% 15W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant, Pulse Withstanding Wirewound