Domov > Izdelki > Senzorji, pretvorniki > Optični senzorji - Optični, industrijske > GTB10-N4212
GTB10-N4212
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi GTB10-N4212 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela GTB10-N4212
Proizvajalec SICK
Opis SEN PHT M12 4-PIN BKT
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 708 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela GTB10-N4212 Proizvajalec SICK
Opis SEN PHT M12 4-PIN BKT Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 708 pcs Podatkovni list
Kategorija Senzorji, pretvorniki Napetost - oskrba 10 V ~ 30 V
Serija G10 Metoda zaznavanja Proximity
Razdalja zaznavanja 0.787" ~ 37.402" (20mm ~ 950mm) Odzivni čas 500µs
Izhodna konfiguracija NPN Druga imena 1065861
delovna temperatura -30°C ~ 60°C (TA) Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks