Domov > Izdelki > Senzorji, pretvorniki > Optični senzorji - Optični, industrijske > GTB10-P4411S01
GTB10-P4411S01
GTB10-P4411S01
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi GTB10-P4411S01 z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela GTB10-P4411S01
Proizvajalec SICK
Opis SEN PHT PNP LO 20-950MM
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 875 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
Product parameter
številka dela GTB10-P4411S01 Proizvajalec SICK
Opis SEN PHT PNP LO 20-950MM Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 875 pcs Podatkovni list GTB10-P4411S01 Datasheet
Kategorija Senzorji, pretvorniki Napetost - oskrba 10 V ~ 30 V
Serija G10 Metoda zaznavanja Proximity
Razdalja zaznavanja 0.787" ~ 37.402" (20mm ~ 950mm) Odzivni čas 1ms
Izhodna konfiguracija PNP Druga imena 1066852
delovna temperatura -30°C ~ 60°C Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks