Domov > Izdelki > Senzorji, pretvorniki > senzorji gibanja > IMB30-15BPOVC0K
IMB30-15BPOVC0K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IMB30-15BPOVC0K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IMB30-15BPOVC0K
Proizvajalec SICK
Opis SEN PROX SHLD PNP NC M12 SHRT
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 1114 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela IMB30-15BPOVC0K Proizvajalec SICK
Opis SEN PROX SHLD PNP NC M12 SHRT Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 1114 pcs Podatkovni list
Kategorija Senzorji, pretvorniki Napetost - oskrba 10 V ~ 30 V
Sklop zaključka Connector Ščitenje Shielded
Serija - Tip senzorja Inductive
Razdalja zaznavanja 0.591" (15mm) Frekvenca odziva 500Hz
Paket / primer Cylinder, Threaded - M30 Vrsta izhoda PNP-NC, 3-Wire
Druga imena 1072849 delovna temperatura -40°C ~ 100°C (TA)
Material - telo Plastic Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Ingress Protection IP68, IP69K Kazalnik No Indicator
natančen opis Inductive Proximity Sensor 0.591" (15mm) IP68, IP69K Cylinder, Threaded - M30