Domov > Izdelki > Senzorji, pretvorniki > senzorji gibanja > IMB30-15BPPVU2S
IMB30-15BPPVU2S
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IMB30-15BPPVU2S z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IMB30-15BPPVU2S
Proizvajalec SICK
Opis SEN PROX FLSH PNP COMP 2M CAB
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 1233 pcs
Product parameter
številka dela IMB30-15BPPVU2S Proizvajalec SICK
Opis SEN PROX FLSH PNP COMP 2M CAB Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 1233 pcs Podatkovni list
Kategorija Senzorji, pretvorniki Napetost - oskrba 10 V ~ 30 V
Sklop zaključka Cable Ščitenje Shielded
Serija - Tip senzorja Inductive
Razdalja zaznavanja 0.591" (15mm) Frekvenca odziva 500Hz
Paket / primer Cylinder, Threaded - M30 Vrsta izhoda PNP-NC/NO, 4-Wire
Druga imena 1074415 delovna temperatura -40°C ~ 100°C (TA)
Material - telo Plastic Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Ingress Protection IP68, IP69K Kazalnik No Indicator
natančen opis Inductive Proximity Sensor 0.591" (15mm) IP68, IP69K Cylinder, Threaded - M30