Domov > Izdelki > Senzorji, pretvorniki > senzorji gibanja > IME18-12NNSZC0S
IME18-12NNSZC0S
IME18-12NNSZC0S
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IME18-12NNSZC0S z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IME18-12NNSZC0S
Proizvajalec SICK
Opis SENSOR PROX NPN-NO 12MM M18
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 2743 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs
25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela IME18-12NNSZC0S Proizvajalec SICK
Opis SENSOR PROX NPN-NO 12MM M18 Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 2743 pcs Podatkovni list IME18-12NNSZC0S Datasheet
Kategorija Senzorji, pretvorniki Napetost - oskrba 10 V ~ 30 V
Sklop zaključka Connector Ščitenje Unshielded
Serija - Tip senzorja Inductive
Razdalja zaznavanja 0.472" (12mm) Frekvenca odziva 1kHz
Paket / primer Cylinder, Threaded - M18 Vrsta izhoda NPN-NO, 3-Wire
Druga imena 1040990
delovna temperatura -25°C ~ 75°C
Material - telo Nickel-Plated Brass Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Ingress Protection IP67 Kazalnik LED
natančen opis Inductive Proximity Sensor 0.472" (12mm) IP67 Cylinder, Threaded - M18