Domov > Izdelki > Senzorji, pretvorniki > senzorji gibanja > IME18-12NNSZW2K
IME18-12NNSZW2K
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IME18-12NNSZW2K z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IME18-12NNSZW2K
Proizvajalec SICK
Opis SEN PROX SRT UNSHLD NPN NO CBL
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 1896 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs
Product parameter
številka dela IME18-12NNSZW2K Proizvajalec SICK
Opis SEN PROX SRT UNSHLD NPN NO CBL Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 1896 pcs Podatkovni list
Kategorija Senzorji, pretvorniki Napetost - oskrba 10 V ~ 30 V
Sklop zaključka Cable Ščitenje Shielded
Serija - Tip senzorja Inductive
Razdalja zaznavanja 0.472" (12mm) Frekvenca odziva 1kHz
Paket / primer Cylinder, Threaded - M18 Vrsta izhoda NPN-NO, 3-Wire
delovna temperatura -25°C ~ 75°C (TA) Material - telo Plastic
Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks Ingress Protection IP67
Kazalnik LED natančen opis Inductive Proximity Sensor 0.472" (12mm) IP67 Cylinder, Threaded - M18