Domov > Izdelki > Senzorji, pretvorniki > senzorji gibanja > IME30-20NPOZC0S
IME30-20NPOZC0S
IME30-20NPOZC0S
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IME30-20NPOZC0S z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IME30-20NPOZC0S
Proizvajalec SICK
Opis SENSOR PROX PNP-NC 20MM M30
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 1941 pcs
Referenčna cena
(v ameriških dolarjih)
1 pcs5 pcs10 pcs
25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
številka dela IME30-20NPOZC0S Proizvajalec SICK
Opis SENSOR PROX PNP-NC 20MM M30 Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 1941 pcs Podatkovni list IME30-20NPOZC0S Datasheet
Kategorija Senzorji, pretvorniki Napetost - oskrba 10 V ~ 30 V
Sklop zaključka Connector Ščitenje Unshielded
Serija - Tip senzorja Inductive
Razdalja zaznavanja 0.787" (20mm) Frekvenca odziva 500Hz
Paket / primer Cylinder, Threaded - M30 Vrsta izhoda PNP-NC, 3-Wire
Druga imena 1041050
delovna temperatura -25°C ~ 75°C
Material - telo Nickel-Plated Brass Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Ingress Protection IP67 Kazalnik LED
natančen opis Inductive Proximity Sensor 0.787" (20mm) IP67 Cylinder, Threaded - M30