Domov > Izdelki > Senzorji, pretvorniki > senzorji gibanja > IME30-20NPOZW2S
IME30-20NPOZW2S
OMRON AUTOMATION & SAFETYSlike so samo za referenco.
Oglejte si specifikacije izdelka za podrobnosti o izdelku.
kupi IME30-20NPOZW2S z zaupanjem iz Components-World.HK, 1 leto garancije
Zahtevaj citat
številka dela IME30-20NPOZW2S
Proizvajalec SICK
Opis SEN PROX UNSHLD PNP NC 2M CBL
Status svobodnega statusa / RoHS
In Stock 1343 pcs
Product parameter
številka dela IME30-20NPOZW2S Proizvajalec SICK
Opis SEN PROX UNSHLD PNP NC 2M CBL Status svobodnega statusa / RoHS
količina Na voljo 1343 pcs Podatkovni list
Kategorija Senzorji, pretvorniki Napetost - oskrba 10 V ~ 30 V
Sklop zaključka Cable Ščitenje Shielded
Serija - Tip senzorja Inductive
Razdalja zaznavanja 0.787" (20mm) Frekvenca odziva 500Hz
Paket / primer Cylinder, Threaded - M30 Vrsta izhoda PNP-NC, 3-Wire
Druga imena 1041052 delovna temperatura -25°C ~ 75°C (TA)
Material - telo Plastic Proizvajalec Standardni čas vodenja 3 Weeks
Ingress Protection IP67 Kazalnik LED
natančen opis Inductive Proximity Sensor 0.787" (20mm) IP67 Cylinder, Threaded - M30